„Spokojený pacient, odborná úroveň personálu a ekonomická stabilita.”

Co Vám můžeme nabídnout?

  • nástupní mzdu od 30.000 Kč
  • jednosměnný provoz (možnost zkráceného úvazku)
  • práci v moderním a prosperujícím zdravotnickém zařízení
  • podmínky pro osobní a profesní rozvoj
  • řadu benefitů - dotované stravování, 25 dní dovolené a další

Bude se Vám u nás líbit pokud:

  • máte odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., o sociálních službách
  • disponujete zkušenostmi z obdobné pozice
  • jste samostatní a zároveň pracujete dobře v týmu
  • jste bezúhonní, empatičtí a spolehliví
  • máte organizační schopnosti

Co bude Vaším úkolem:

  • sociální práce s pacienty, rodinami a příslušnými úřady
  • vedení důchodové pokladny
  • pomoc při uplatňování práv a oprávněných zájmů pacienta
  • koordinace se zdravotním týmem a lékaři
  • administrativní činnost

 Pracoviště:

  • Nemocnice následné péče Humpolec (s možným zastoupením v Nemocnici následné péče Ledeč-Háj a Plicní léčebně Humpolec)

 Nástup možný po vzájemné dohodě.

Kontakt:

Petra Nováková, DiS.

tel.: 736 190 708

e-mail: personalni@vysocinskenemocnice.cz