„Spokojený pacient, odborná úroveň personálu a ekonomická stabilita.”

Co Vám můžeme nabídnout?

  • náborový příspěvek až 35.000 Kč
  • mzdu 30.000 Kč až 35.000 Kč
  • jednosměnný provoz
  • odpovídající platové ohodnocení, proplácení přesčasových hodin v rámci měsíčního vyrovnávacího období
  • práci v moderním a prosperujícím zdravotnickém zařízení
  • podmínky pro osobní a profesní rozvoj
  • dotované stravování
  • 25 dní dovolené
  • bonusy a prémie

Bude se Vám u nás líbit pokud:

  • jste samostatní a spolehliví
  • máte výuční list v oboru
  • máte zkušenosti z provozu
  • baví Vás práce ve stravovacím provozu
  • orientujete se v nemocničních dietách – není podmínkou

Co bude Vaším úkolem:

  • volba technologických postupů pro přípravu pokrmů
  • příprava a úprava produktů a pokrmů
  • výdej jídel
  • ošetřování kuchyňského náčiní a vybavení
  • provádění hygienicko-sanitační činnosti v kuchyňském provozu

 Pracoviště:

  • Vysočinské nemocnice - Nemocnice následné péče Ledeč-Háj

 Nástup možný ihned nebo po vzájemné dohodě

Kontakt:

tel.: 736 190 708

e-mail: personalni@vysocinskenemocnice.cz