Nemocnice následné péče otevírá novou recepci

Ze staré prádelny a dalších dosud nevyužitých prostor v suterénu budovy Nemocnice následné péče v Humpolci se během pár měsíců stala luxusní recepce. Budova se tak veřejnosti zcela nově otevřela a nyní je též bezbariérově dostupná přímo z chodníku ulice 5. května. Po několika desítkách let tak tato dominanta Humpolce získala novou architektonickou tvář.

Dne 1. února 2017 proběhne slavnostní otevření recepce. Součástí slavnostního otevření bude i doprovodný kulturní program a projekce obrázků ze současnosti i historie nemocnice a dojde zde i k představení nových služeb Vysočinských nemocnic.

Tato nová vstupní brána do zdravotnického zařízení bude nyní nabízet kromě lůžkové části i ambulantní ordinace.