Ježíškova vnoučata

Jsou momenty, které dojmou k slzám. Do Humpolecké Nemocnice následné péče byla poštou doručena publikace s názvem PŘÍBĚHY JEŽÍŠKOVÝCH VNOUČAT. Tento úžasný projekt se dotkl obrovské spousty lidí, a to jak na straně obdarovaných seniorů, tak na straně darujících. Je neuvěřitelné číst příběh Ježíškových vnoučat, malého a skromného nápadu na počátku, který se rozrostl v celorepublikovou akci, o které se mluví. Mluví se hodně, všude a nejen o Vánocích. I my ve Vysočinských nemocnicích máme velkou radost, že se mezi lidmi najdou tací, kteří chtějí pomoci, udělat radost a zpříjemnit seniorům předvánoční čas a občas i povánoční. Dobu, která je i pro nás velmi emotivní, pro mnohé seniory, kteří jsou sami a nikoho nemají, je to čas o to emotivnější.

Děkujeme tedy všem, kteří se do projektu Ježíškova vnoučata zapojili a díky nim funguje.

Děkujeme projektu Ježíškova vnoučata za to, že je.

Děkujeme všem lidem, kteří chtějí pomáhat.