„Spokojený pacient, odborná úroveň personálu a ekonomická stabilita.”

Aktuální nabídky práce:

Zdravotně-sociální pracovník

Co vám můžeme nabídnout?

  • plný úvazek, jednosměnný provoz
  • nástupní mzdu od 25.000Kč
  • moderní a dobře vybavené pracoviště
  • řadu benefitů - dotované stravování, 25 dní dovolené a další
  • stabilitu a férové jednání
  • podmínky pro osobní i profesní rozvoj

Co bude Vaším úkolem?

  • sociální práce s pacienty, rodinami a příslušnými úřady
  • vedení důchodové pokladny
  • pomoc při uplatňování práv a oprávněných zájmů pacienta
  • koordinace se zdravotním týmem a lékaři

Bude se Vám u nás líbit pokud:

  • altruismus, empatie a lidský přístup Vám není cizí
  • nevadí Vám práce v zařízení následné péče
  • máte odbornou způsobilost dle zákona č.108/2006 Sb., o sociálních službách
  • disponujete zkušenostmi z obdobné pozice
  • jste samostatní a spolehlivý, bezúhonní, fungujete samostatně i v týmu
  • máte organizační a vůdčí schopnosti

Pracoviště

  • Nemocnice následné péče Ledeč-Háj ( s možným zastoupením v Nemocnici následné péče Humpolec a Plicní léčebna)

Nástup možný ihned

Všeobecná zdravotní sestra

Co Vám můžeme nabídnout?

  • mzdu cca 40.000 Kč (denní a noční + příplatky za směnnost)
  • příplatky za dosažené vzdělání
  • plný úvazek /  nepretržitý provoz
  • odpovídající platové ohodnocení, proplácení přesčasových hodin
  • práci v moderním a prosperujícím zdravotnickém zařízení
  • podmínky pro osobní a profesní rozvoj
  • dotované stravování
  • možnost práce při studiu
  • 25 dní dovolené (Plicní léčebna - 30 dní)
Bude se Vám u nás libit pokud:
  • máte odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb.
  • máte praxi z interních oborů a lůžkových oddělení - výhodou
  • disponujete uživatelskou znalostí práce na PC
  • jste samostatní a zároveň pracujete dobře v týmu
  • samozřejmostí je empatie a ochota se dále vzdělávat
  • jste pracovití a flexibilní

Co bude Vaším úkolem:

  • poskytování zdravotní péče
  • vedení zdravotní dokumentace
  • příjem, překlad a propustění pacientů
  • spolupráce s kolegy

Pracoviště:

  • Vysočinské nemocnice - Nemocnice následné péče Humpolec, Plicní léčebna Humpolec
Nástup možný ihned nebo po vzájemné dohodě.

Sanitář/ka, ošetřovatel/ka

Toužíte po zaměstnání, které bude mít hlubší přínos? Pojďte pracovat k nám a sami uvidíte.

    • mzdu od 22.000 - 30.000 Kč
    • flexibilitu - plný či zkrácený úvazek nám vůbec nevadí
    • moderní a dobře vybavné pracoviště

    • poskytování ošetřovatelské péče
    • spolupráce se zdravotními sestrami a lékaři
    • péče o pacienty

    • altruismus a lidský přístup Vám není cizí
    • nevadí Vám práce v zařízení pro dlouhodobě nemocné
    • máte odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., případně Vám pomůžeme se vzděláním
    • jste samostatní a spolehlivý

Pracoviště:

  • Vysočinské nemocnice s.r.o. - Nemocnice následné péče Humpolec, Nemocnice následné péče Ledeč - Háj, Plicní léčebna Humpolec

Kontakt:

tel.: 736 190 708

e-mail: personalni@vysocinskenemocnice.cz

Kategorie
Potřebujete poradit

Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám vaše dotazy zodpovíme.

Kontaktujte nás