„Spokojený pacient, odborná úroveň personálu a ekonomická stabilita.”

Primář, lékařský náměstek:                     MUDr. Ervin Petrikovič

Vrchní sestra:                                                 Jana Smejkalová

Nemocnice Ledeč Háj - lůžka následné péče

Nemocnice Ledeč Háj poskytuje lůžkovou následnou péči, která navazuje na péči akutních lůžek a slouží zejména k doléčení pacientů.

Bezbariérová budova nemocnice se nachází v klidném prostředí přírody mimo ruch města a je v dosahu dálnice D1. Má dvě oddělení s celkem 80 lůžek, z toho 63 lůžek následné péče, 12 lůžek sociálních a 5 lůžek ošetřovatelských. Ubytování je možné na jednolůžkovém, dvoulůžkovém, třílůžkovém a čtyřlůžkovém pokoji.

Spektrum poskytovaných služeb:

- léčebné

- ošetřovatelské

- rehabilitační - individuální a skupinová cvičení, nácvik vertikalizace (stabilní sed, stoj a chůze, volba vhodné kompenzační pomůcky), trénink sebeobsluhy a soběstačnosti, magnetoterapie, fototerapie (panel denního světla, biolampa), termoterapie s možností rašelinového zábalu, oxygenoterapie, cvičení horních i dolních končetin na motomedU, motodlaha pro individuální rozcvičení hybnosti kyčelních a kolenních kloubů. Indikace jednotlivých prvků rehabilitace je vždy ovlivněna kontraindikacemi a aktuálním zdravotním stavem klienta.

- ergoterapeutické

Každý den v nemocnici probíhá ergoterapie (pracovní činnost), rehabilitace - dle individuálních potřeb pacienta, 1x týdně dochází k pacientům logoped, 1x týdně klinický psycholog, 1x týdně se koná muzikoterapie, 1x měsíčně canisterapie.

Během hospitalizace se zajímáme i o sociální zázemí nemocných, abychom věděli, jak o pacienta bude postaráno po propuštění.

Nadstandardní služby

Nabízíme možnost využití nadstandardního pokoje, který je vybaven LCD televizorem, ledničkou, snadno dostupným sprchovým koutem a WC. K dispozici je ve všedních dnech možnost výběru ze 3 jídel k obědu, pokud to dovoluje zdravotní stav pacienta.

Cena za jedno lůžko je 400 Kč za 1x den.

V případě, že klient chce maximální klid a soukromí, doporučujeme zaplacení celého pokoje za zvýhodněnou cenu 600 Kč za 1x den.

Příjem pacientů v nemocnici následné péče Ledeč Háj

Více k příjmu pacientů: http://www.vysocinskenemocnice.cz/cz/s1058/Pro-pacienty/c3917-Prijem-pacientu