Přednáška pro SeniorPoint Havlíčkův Brod

Protože nás zajímá život našich seniorů a spolupracujeme s havlíčkobrodským SenioPointem, stali jsme se součástí bloku přednášek, který se konal u příležitosti Týdne pro seniory v Havlíčkově Brodě.  Po úvodním bloku o zdravém životním stylu seniorů předala paní Jana Kudlová  slovo paní ředitelce Mgr. Lence Smutné, která představila jednotlivá zařízení našich nemocnic. Na toto úvodní slovo navázala svojí prezentací fyzioterapeutka Martina Lagronová, která se zastavila nejen u zdravého životního stylu, ale zaměřila se hlavně na problémy spojené se stárnutím našeho organismu, doporučila jednoduchá cvičení a předala jednoduchý návod, jak se lépe starat o naše tělesné schránky a to nejen v seniorském věku.

Mgr. Lenka Smutná - představení nemocnice               Martina Lagronová - fyzioterapeutka