„Spokojený pacient, odborná úroveň personálu a ekonomická stabilita.”

Aktuální nabídka práce:

Co vám můžeme nabídnout?

  • plný úvazek, jednosměnný provoz
  • nástupní mzdu od 25.000Kč
  • moderní a dobře vybavené pracoviště
  • řadu benefitů - dotované stravování, 25 dní dovolené a další
  • stabilitu a férové jednání
  • podmínky pro osobní i profesní rozvoj

Co bude Vaším úkolem?

  • sociální práce s pacienty, rodinami a příslušnými úřady
  • vedení důchodové pokladny
  • pomoc při uplatňování práv a oprávněných zájmů pacienta
  • koordinace se zdravotním týmem a lékaři

Bude se Vám u nás líbit pokud:

  • altruismus, empatie a lidský přístup Vám není cizí
  • nevadí Vám práce v zařízení následné péče
  • máte odbornou způsobilost dle zákona č.108/2006 Sb., o sociálních službách
  • disponujete zkušenostmi z obdobné pozice
  • jste samostatní a spolehlivý, bezúhonní, fungujete samostatně i v týmu
  • máte organizační a vůdčí schopnosti

Pracoviště

  • Nemocnice následné péče Ledeč-Háj ( s možným zastoupením v Nemocnici následné péče Humpolec a Plicní léčebna)

Nástup možný ihned

Kontakt:

tel.: 736 190 708

e-mail: personalni@vysocinskenemocnice.cz

Kategorie
Potřebujete poradit

Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám vaše dotazy zodpovíme.

Kontaktujte nás